Nasza kadra

Hej! Mam na imię Helenka i jestem mamą  1.5 rocznego urwisa Gabrysia.
W swojej karierze ukończyłam wiele  kursów (m.  in. kosmetologia, logistyka, administracja publiczna,pedagogika) i podjęłam się niejednego zawodu, choć tak naprawdę nigdy do końca nie czułam się spełniona. Niby wszystko ok, niby satysfakcja z kolejnego dyplomu, zadowolenie z kolejnej podwyżki, ale… to nie było to.
Któregoś dnia, podczas zabawy ze szkrabami moich znajomych doznałam olśnienia-EUREKA!!
Funfle! To jest to! Dzieci, to jest moja pasja, to jest radość na mojej twarzy, to jest to co kocham i podziwiam. 
I tak powstało miejsce w którym przenosimy  się w cudowny świat dziecięcej wyobraźni, gdzie udoskonalamy codziennie umiejętności Twojego dziecka, gdzie zabawa łączy się z nauką, gdzie Ty możesz odetchnąć z ulgą i wyskoczyć na pyszną kawę.

Na początku wypadałoby się przedstawić. Tak właśnie… jestem Monika, jak to powiadają dziewczyna ratownika. Co oczywiście nie jest prawdą, bo w moim przypadku akurat z gastronomika😀
Dzieci wołają na mnie ciocia Monia, no oprócz jednego trzylatka dla którego jestem po prostu mamą.
Czasami rozmawiając z nim zastanawiam się czy  nie jest mądrzejszy ode mnie? Moje refleksje skłoniły mnie do stworzenia miejsca, w którym istnieje możliwość konfrontacji z umysłem dziecka i przeniesieniem się do jego świata.
Tym sposobem odkryłam, że nie gastronomia a właśnie dzieci, ich błyskotliwość, bezpośredniość i bezwzględne poczucie humoru są moim spełnieniem marzeń i sposobem na cudowne życie.